Wrocław to miasto o wielu twarzach. Ma swój urok, czar, piękną architekturę i historię. Genialne ośrodki kultury, nowoczesne kina, oblegane restauracje. Stale przyciąga turystów, studentów i inne osoby, które chcą spróbować szczęścia w mieście o największej ilości mostów w Polsce.  Mieszkanie we Wrocławiu może być jednak męczące, ale zaledwie 15 minut drogi od centrum znajdziesz się w zupełnie innym miejscu. Pełnym spokoju i ciszy, gdzie oprócz mieszkania będziesz miał ogród. Gdzie znajdziesz nowe mieszkania z ogródkiem pod Wrocławiem?

Miasto czy obrzeża Wrocławia?

Zastanawiasz się, czy lepiej mieszkać w mieście, czy na obrzeżach w mniejszej miejscowości? Jeśli na liście Twoich priorytetów jest spokojna okolica i dużo zieleni, to mieszkanie z ogródkiem w mieście Wrocław może nie spełnić Twoich oczekiwań.  Zgiełk, hałas i ponad 632 000 mieszkańców mogą skutecznie uprzykrzyć życie na co dzień. Dlatego polecamy Ci urokliwe miejsce pod Wrocławiem. Na osiedlu Lawendowa Aleja czeka na Ciebie nowe mieszkanie z ogrodem w miejscowości Kiełczów.

Spokojna atmosfera oraz mieszkania z ogródkiem w Kiełczowie to idealny wybór dla osób, które chcą i potrzebują oderwać się od szybkiego rytmu życia oraz odpocząć od miejskiego gwaru. Jednocześnie Kiełczów to miejsce, z którego szybko dojedziesz do centrum Wrocławia, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Warto dodać, że mieszkanie z ogórkiem w dużym mieście, jakim jest Wrocław, niesie ze sobą wysokie koszty utrzymania. Mniejsze miejscowości mają zazwyczaj niższe ceny np. artykułów spożywczych, więc koszty życia w Kiełczowie są mniejsze niż w centrum miasta.

Mieszkanie z ogródkiem w Kiełczowie

Nowe mieszkania na Alei Lawendowej w Kiełczowie to najlepsze miejsce do zamieszkania. Dlaczego? Łatwy i szybki dojazd do pracy, spokojna, zielona okolica oraz sąsiedzi, którzy mają takie same oczekiwania jak Ty. Bez hałasu, w miłej atmosferze i otoczeniu zieleni. Mała społeczność generuje znacznie mniejszy ruch osób oraz pojazdów, co znacznie przekłada się na jakość oraz wygodę życia. Oddalenie od dźwięku silników czy syren ostrzegawczych zdecydowanie ułatwi ukojenie nerwów po stresującym dniu pracy, a relaks na łonie natury poprawi Ci humor oraz pozytywnie wpłynie na stan Twojego zdrowia. Tereny trawiaste i wiele drzew zapraszają co codziennych spacerów, joggingu, jazdy na rowerze, a nowoczesne mieszkania z ogródkiem umożliwiają posadzenie przed domem ulubionych kwiatów czy roślin oraz… wspólne spędzanie czasu z rodziną, które jest bezcenne.

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczów na Alei Lawendowej

Nowoczesne osiedla i luksusowe wille znajdują się w bliskim otoczeniu zieleni, a podwrocławska lokalizacja zapewnia szybki dostęp do wszelkich usług dużego miasta. Kiełczów może się pochwalić nienaruszoną w wielu miejscach naturą, która zdecydowanie ułatwi odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Dodatkowo w Kiełczowie znajdują się niezbędne punkty usługowe, które umożliwią Ci szybkie załatwienie wielu spraw.

Inwestycja Aleja Lawendowa w Kiełczowie znajduje się zaledwie 10 kilometrów od wrocławskiego rynku i tylko 4 kilometry od centrum handlowego Korona. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej (linie 911, 921) to tylko 200 metrów. Mieszkanie z ogródkiem w Kiełczowie w luksusowym i nowoczesnym szeregowcu to idealny pomysł nie tylko dla rodzin, ale dla każdego, kto ceni spokojne okolice do zamieszkania z możliwością szybkiego dotarcia do Wrocławia.