dj na wesele małopolskaPlanujesz w niedługim czasie ślub i wesele i zastanawiasz się w jaki sposób zorganizować je by każdy z gości był zadowolony z dostarczonej mu rozrywki? Jeżeli ciągle nie wiesz w jaki sposób zapewnić najlepszą muzykę na swoim ślubie, właśnie ci podpowiadamy.

DJ czy zespół?

Ten dylemat jest najczęstszym problemem z jakim muszą się zmierzyć pary młode. Decyzja jaką podejmą zaważy nie tylko na tym w jaki sposób będą się one bawić, ale i na jakości zabawy pozostałych gości weselnych. Jeśli marzy nam się taka rozrywka, podczas której każdy z gości będzie czuł się w komfortowy sposób i bawił się dobrze razem z pozostałymi – warto zapoznać się z ofertą takich DJ i zespołów weselnych, którzy umieją w odpowiedni sposób reprezentować weselną zabawę.

Zarówno DJ jak i zespół zajmują się muzyczną oprawą wesela, jednak DJ odtwarza muzykę z płyt lub innych nośników, natomiast zespół gra na żywo. Od indywidualnych preferencji zależy to który z tych sposobów bardziej nam odpowiada. Jednak warto zauważyć, że repertuar muzyczny w obu przypadkach może być bardzo różnorodny. Wszystko zależy od naszych preferencji – jeśli lubimy zespoły jazzowe, warto rozglądnąć się za kapelami weselnymi grającymi taką właśnie muzykę, a jeżeli wolimy techno prawdopodobnie lepiej sprawdzi się DJ.

Cena

Koszty wesela są bardzo duże. Łatwo je jeszcze powiększyć zatrudniając drogą kapelę. Nie da się ukryć faktu, że cena zespołu weselnego jest dużo wyższa niż koszty samego DJ, a to dlatego, że zespół składa się z kilku osób i im wszystkim musimy zapłacić. DJ to jedna osoba, także i jej gaża będzie zdecydowanie mniejsza niż taka, którą musimy zapłacić większej ilości osób.

Atrakcje

Zespół czy orkiestra zajmują się zwykle tylko oprawą muzyczną naszego wesela. DJ  pełni także bardzo często rolę wodzireja i dodatkowo może zapewnić atrakcje w postaci: oświetlenia światłem, maszyny do baniek czy maszyny do mgły. Takie atrakcje sprawiają, że nasze wesele jest bardziej ciekawe, a ponadto pomagają gościom poczuć wyjątkowy klimat wydarzenia.

Jeżeli zależy Państwu na skorzystaniu z najlepszej oferty, warto określić swoje preferencje rozrywkowe i możliwości finansowe. Zwykle te czynniki determinują najmocniej to w jaki sposób będziemy się na danym weselu bawić. A skoro to ma być nasze wesele i bierzemy ślub z myślą o tym, że ma być ono jedyne w życiu to warto doinwestować i wybrać najlepszą dla siebie opcję.