Lato to okres intensywnych wyjazdów – za granicę, jak również lokalnie, w Polsce. Niektóre osoby decydują się na aktywny wypoczynek, inne zaś stawiają na pełen relaks.

Jaki model zegarka sprawdzi się na wakacjach?

Dużą popularnością cieszą się wakacje nad morzem – zwłaszcza za granicą, gdzie czystość lazurowej wody zachęca do kąpieli. Osoby, które na co dzień noszą zegarek dobrze wiedzą, że wyjście z nim na plażę zazwyczaj nie jest wskazane – dotyczy to zegarków nieprzystosowanych do tego typu aktywności.

W takiej sytuacji doskonałym pomysłem jest wybór produktu, który będzie uniwersalny i doskonale sprawdzi się na co dzień, jak i na wakacjach. Warto zatem zdecydować się na zegarek przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie. Wiele produktów, dedykowanym pasjonatom sportu, wygląda niezwykle elegancko, a zarazem posiada casualowy design.

Wówczas taki zegarek będzie praktyczny i niezawodny. Rozwiązanie to jest idealne dla osób, które bez zegarka czują się jak bez ręki – wówczas właściciel nie będzie się musiał z nim rozstawać, nawet w czasie pływania i nurkowania w morzu. Czym zatem charakteryzują się zegarki na wakacje i dlaczego warto zainwestować w taki produkt?

Zegarek na wakacje – czym powinien się charakteryzować?

Zegarek przeznaczony na wakacje to taki, który przede wszystkim będzie wodoszczelny. W sezonie letnim jedną z najbardziej popularnych i zarazem niezmiernie lubianych aktywności jest pływanie. Wiele osób nie wyobraża sobie wyjścia bez zegarka – w takiej sytuacji doskonałym wyborem jest zakup zegarka przeznaczonego do uprawiania aktywności fizycznej, w tym również pływania.

Takie rozwiązanie jest niezwykle komfortowe i pozwala na poczucie zupełnej swobody – wówczas nie ma konieczności zdejmowania zegarka przy każdym wejściu do wody. W zależności od modelu produktu, jego wodoszczelność może być różna – najczęściej jednak zakres ten wynosi 50 m do nawet 200 m. Dzięki temu w zegarku bez obaw można pływać i nurkować – nie martwiąc się, że długotrwały kontakt z wodą negatywnie wpłynie na jego bezawaryjne działanie.

Innym ważnym kryterium, w zegarku przeznaczonym dla osób aktywnych fizycznie, jest jego pasek. Najlepszym rozwiązaniem, w przypadku tego typu produktu, jest opaska wykonana z gumy. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne jest przyjemne w dotyku i bardzo wygodne w noszeniu.

Pasek gumowy posiada wysoki współczynnik wytrzymałości, dzięki czemu jest odporny i bardzo trwały. Dzięki temu długotrwały kontakt z wodą nie wpłynie negatywnie na strukturę paska, a właściciel będzie mógł cieszyć się zegarkiem i jego dobrym stanem długie lata. Pasek wykonany z tworzywa sztucznego jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia i nie lubią ograniczeń.

zegarki timex

Timex zegarki damskie wodoszczelne – dlaczego warto wybrać?

Timex to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji zegarków, która swoją działalność rozpoczęła jeszcze w XIX wieku – w 1854 roku. Ich produkty charakteryzują się najwyższą jakością, trwałością i świetnym designem. Oferta firmy Timex jest bardzo szeroka – przedsiębiorstwo produkuje zarówno klasyczne, niezwykle eleganckie zegarki, jak i te przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie.

Dzięki temu firma trafia w gusta wielu klientów – mężczyzn, kobiet, jak i dzieci. Niezmierną zaletą zegarków Timex jest ich zróżnicowana cena – wiele produktów oferowanych jest w bardzo korzystnych cenach. Z tego względu każda osoba może znaleźć zegarek idealnie dopasowany do swoich potrzeb, możliwości finansowych i oczywiście gustu.

Timex zegarki damskie wodoszczelne to produkty wysokiej klasy, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne. Produkty przeznaczone dla kobiet charakteryzuje elegancki i zróżnicowany wygląd. Dzięki temu zegarki Timex trafiają w gusta wielu kobiet.

Modele wodoszczelne zazwyczaj posiadają wiele innych funkcji – takich, jak stoper, alarm, kalendarz, kompas, jak i termometr. Produkty Timex są bardzo uniwersalne i doskonale nadają się do codziennego noszenia. Zegarki są również doskonałą propozycją na wakacje – są wodoszczelne i posiadają praktyczny, wykonany z tworzywa sztucznego pasek.

Produkty cechują również doskonała jakość – do produkcji używane są tylko najlepsze surowce, dzięki którym zegarki są odporne na zarysowania, trwałe i żywotne. Warto zatem postawić na najlepszego producenta, a taką firmą bez wątpienia jest Timex.