Palety cieni do powiek, bronzerów, pudrów, a może mieszanka wszystkich kosmetyków niezbędnych do wykonania codziennego makijażu? Planując wyjazd na wakacje i przygotowując swoją kosmetyczkę zdecydowanie warto postawić na kosmetyki, które zajmą najmniej przestrzeni w bagażu i jednocześnie dadzą Ci spory wybór produktów, gdy zaczniesz przygotowywać swój makijaż na plażę, spacer czy wyjście do restauracji. Palety wydają się być pod tym względem najlepszym wyborem. Którą jednak warto wybrać? Oto przegląd najpopularniejszych palet kosmetycznych, które warto zabrać ze sobą na wakacje.

Wygodne palety cieni do powiek

Jeśli Twoją makijażową domeną są idealnie podkreślone oczy, a ilość cieni do powiek w Twojej kolekcji można porównać z ofertą niejednej drogerii, paleta zbierająca najbardziej potrzebne Ci kolory z pewnością okaże się wakacyjnym hitem. Dużą różnorodność kolorów posegregowanych na podstawie odcieni oferuje marka ColourPop – palety Fortune, Fame i Zodiak są znane chyba każdej wielbicielce kolorowego makijażu, a zawarte w nich cienie to gwarancja wysokiej jakości i trwałości koloru, która na wakacjach może okazać się nieoceniona.

Wśród popularniejszych producentów kolorowych palet cieni do powiek nie sposób nie wspomnieć także o Anastasia Beverly Hills, w której kolekcji w sklepie https://glowstore.pl/pl/ pojawia się obecnie aż 6 różnych palet z 14 cieniami w każdym opakowaniu. Kosmetyki Anastasia od wielu lat cieszą się uznaniem w branży i są bardzo chętnie wykorzystywane przez profesjonalnych wizażystów. Teraz mogą znaleźć się także w Twojej kosmetyczce.

Twój wyjazd wiąże się z pracą przy makijażu? Ograniczenie się do minimalnej liczby kosmetyków może okazać się w takim przypadku niezwykle trudne. Są jednak marki, które i na taki problem znalazły sposób, proponując palety oferujące po 30-40 różnych kolorów w jednej palecie. Zajmie ona oczywiście więcej miejsca w bagażu, ale da Ci też nieograniczone możliwości tworzenia ciekawych look’ów. Brokaty od Pinky Rose Cosmetics, a może matowe cienie nude od Makeup Revolution? Z nimi na pewno nie zabraknie Ci wyboru.

Makijaż twarzy z poręcznymi paletami

Nie wiesz, na jaki kolor bronzera i różu zdecydować się podczas wyjazdu na wakacje, ale miejsce w kosmetyczce pozwala Ci na zabranie tylko jednej palety? Postaw na propozycje od TheBalm, których produkty do twarzy zyskały już dawno status kultowych. W stworzonych przez markę zestawach znajdziesz nie tylko małe paletki z 3 kolorami bronzerów, róży czy rozświetlaczy z rodziny sióstr The Manizer, ale też wielofunkcyjne paletki do pełnego makijażu, w których znalazły się ciekawe połączenia wszystkich kosmetyków niezbędnych podczas wakacyjnego wyjazdu. Jeśli chcesz minimalizować ilość zabieranych kosmetyków do minimum, paletka TheBalm Voyage vol. II lub mniejsze paletki Hawaii i California z łatwością zmieszczą się w Twoim podręcznym bagażu, a nawet małej torebce kopertowej!

Profesjonalne palety do ust

Kosmetyki do ust kojarzone są przede wszystkim z pomadkami w tubce lub płynnymi pomadkami z wygodnym aplikatorem. Wizażyści musieliby jednak za każdym razem liczyć się z problemem przewożenia ze sobą dziesiątek pojedynczych tubek kolorowych produktów i używaniem za każdym razem nowego, czystego aplikatora. Jeśli Ty też lubisz bawić się kolorami na ustach, ale nie chcesz zabierać na wakacje całej kolekcji kosmetyków, palety do ust mogą być Twoim wyborem numer 1. Najciekawsze propozycje znajdziesz w kolekcjach marki Sleek, Morphe i ColourPop. Na którą się zdecydujesz?

Palety kosmetyczne – wygodny sposób na podróżowanie z kosmetykami

Podróżowanie z kosmetykami potrafi być uciążliwe, szczególnie gdy chcemy zapewnić sobie sporą różnorodność makijażu podczas wyjazdu na wakacje. Kompletne, przygotowane z myślą o komforcie użytkowania palety cieni i kosmetyków do twarzy to najlepszy sposób, by zapakować kosmetyczkę przy maksymalnym ograniczeniu pojemności bagażu i nie zmusić się przy tym do używania wyłącznie tuszu do rzęs przez następne kilka dni. Nie potrafisz zdecydować się na żadną z dostępnych palet? Sięgnij po puste palety magnetyczne i samodzielnie zbuduj własny, idealny zestaw kosmetyków na lato.